Práce na 2 směny v Rožnově p/R (obšívání textilních koberců)

Hledáme vhodné uchazečky na pozici šička do společnosti, která se zabývá šitím koberců pro automobilový průmysl. Na tuto pozici nepotřebujeme žádnou předchozí zkušenost s šitím, zaměstnance si na tuto pozici zaškolíme. Pro zaměstnance nabizíme skvělý benefit a to využití služeb maséra pro šičky zdarma.

Pracovní náplň:

    • balení, lemování nebo obšívání textilních koberců na šicím stroji

Požadujeme:

    • manuální zručnost, spolehlivost

Nabízíme:

    • zaměstnání na hlavní pracovní poměr v zavedené, výhradně České firmě
    • možnost rychlého růstu platu v závislosti na schopnostech
    • neumíte-li šít, nevadí v rámci našeho zaškolovacího programu Vás to naučíme!
    • věrnostní program, vitamíny, osobní přístup v případech těžkých životních situacích (právní zastoupení)
    • masáže pro zaměstnance kdykoliv po pracovní době zdarma
    • možnost práce na 2 nebo 3 směny
    • nástup možný ihned nebo dle dohody

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Nový Jičín (Revoluční 543/48)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Lékařské prohlídky, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Stravenky, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy,

Zařazeno v oborech:

Strojírenství a průmysl
Dělník

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 15 tisíc

Datum zadání:

7.12.2017