POMOCNÝ SKLADNÍK - Německo - bez znalosti Nj - částečný úvazek

Hledáme spolehlivé skladníky (m/ž) do logistického centra v Lipsku na částečný úvazek. Podmínkou je zajištené ubytování v Lipsku nebo okolí. Znalost NJ nevyžadujeme.

Náplň práce:

    • vykládka a nakládka balíků (až 30 kg)/ zásilek a kladení na pás

Co od Vás očekáváme:

    • spolehlivost a fyzickou zdatnost
    • ochota pracovat ve 3-směnném provozu
    • ochota pracovat na částečný úvazek (20 hod. garance ve smlouvě, v praxi 25-30 hod/ týdně)
    • jedna směna ca. 6-7 hodin

Co Vám nabízíme:

    • německou smlouvu na dobu neurčitou
    • 9,30€/ hod. brutto
    • příplatky za noční směny 25 procent
    • dlouhodobou spolupráci
    • možnost převzetí klientem

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Německo (Neefestraße 147)

Typ smluvního vztahu:

Práce na částečný úvazek

Benefity:

Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

13.11.2017