Pomocný pracovník v textilní výrobě

Hledáme manuálně zručné zaměstnance do malého kolektivu dílny v Ostravě - Vítkovicích.

Vhodné i pro OZP

Náplň práce: manuální práce, šití a kompletace textilních výrobků, reklamních předmětů, tašek, ochranných pracovních pomůcek atd.

Požadujeme:

- manuální zručnost a pečlivost

- spolehlivost

- flexibilita

Nabízíme:

- práci na HPP

- směny ranní/odpolední pondělí až pátek, víkendy volné

- zkrácený úvazek 6h-8h/denně dle domluvy

- práce vhodná i pro OZP

- mzda od 12 500,- Kč/ měsíčně + prémie za 6 hodinový úvazek

- možnost plného úvazku a vyššího platu

Vyučení není podmínkou, zaučíme si Vás, pokud máte opravdu rádi šití, pletení a jiné ruční práce, tak Vám to půjde.

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Ostrava - Vítkovice (1. máje 670/128)

Typ práce:

Práce pro OZP

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

8.10.2021
OK
/* Not affection functionality */