Pomocný administrativní pracovník

Pro našeho významného klienta, mezinárodní energetickou společnost a její plzeňské ředitelství hledáme schopné kandidáty na práci v administrativě

Náplň práce :

- práce s databází klientů v systému SAP

- kontrola smluv, přiřazování plateb, vyřizování objednávek

- občasná telefonní komunikace s klienty (NEJEDNÁ SE O CALL CENTRUM)

Pracuje se ve dvousměnném provozu = 06:00-14:00 a 14:00-22:00, směny se střídají po týdnu

NÁSTUP IHNED

Požadujeme

- vzdělání SŠ, SOU s maturitou

- velmi dobrá znalost práce s PC

- výborná znalost MS Excel podmínkou

- znalost programu SAP výhodou

- komunikativnost

- příjemné vystupování

Nabízíme

- zaměstnání u stabilní společnosti spolupracující se Skupinou ČEZ

- práci na HPP pro ženy i muže, vhodnou zejména pro absolventy

- příjemnou pracovní atmosféru

- mzda od 15 000,- hrubého + možné bonusy za produktivitu a kvalitu práce

- stravenky a další bonusy

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis na [e-mail byl skryt] Do předmětu uveďte "Pomocný administrativní pracovník" a kód pozice P73630. Kontaktní osoba - Hana Hozáková, tel.:777 038 479

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Plzeň

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

od 15 tisíc

Datum zadání:

22.3.2018