Pomocné stavebné práce- Holandsko (1450-1650€/mesiac/v čistom)

Hľadáme uchádzačov, ktorí majú skúsenosti so stavebnými prácami.

Jedná  o rôzne pomocné stavebné ( tesárske, murárske, strechárske...) v bytoch , domoch, ubytovacích zariadeniach po celom Holandsku.

Náplň práce:

- rôzne pomocné stavebné práce

Ponúkame:
- mzda od 1450€-1650€/mesiac/v čistom
- pracovný úväzok: od 7:00 do 15:30, pondelok až piatok (možnosť nadčasov a práce v sobotu)
- prestávka 2 krát 30 min
- ubytovanie je zabezpečené za cca 25€/týždeň

Požiadavky:
- znalosť anglického alebo holandského jazyka na komunikatívnej  úrovni (1 z dvojice/trojice)
- skúsenosti s demolačnými prácami
- skúsenosti so stavebnými prácami
- vlastné auto je výhodou

V prípade záujmu nám zašlite emailom na [e-mail byl skryt]:
- životopis v anglickom jazyku
- písomné referencie od predošlého zamestnávateľa s telefonickým kontaktom sú výhodou
- fotografie z predchádzajúceho zamestnania (výhodou)

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať telefonicky: +421 910 901 936, +421 911 279 723,  , 047/5622620, emailom: [e-mail byl skryt], osobne: DK Recruitment Services s.r.o., Ul. K. Mikszátha 6, Rimavská Sobota, on-line: www.dkrs.sk.

Zadavatel:

Fyzická osoba - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Holandsko

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

Stavebnictví
Stavební dělník

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Požadované jazyky:

Angličtina

Plat:

od 40 tisíc

Datum zadání:

17.7.2018