Nabídka již není aktuální

Pro nového klienta, významnou nadnárodní společnost, hledáme uchazeče na pozici pomocná hlavní mzdová účetní

Náplň práce:

  • komplexní zpracování účetnictví
  • měsíční zpracování DPH a účetních závěrek
  • tvorba vnitřní metodiky a spolupráce na zefektivnění účetních procesů
  • spolupráce s finančními poradci, auditory, státními institucemi
  • reporting vedení společnosti
  • zodpovědnost za cash-flow a finanční hospodaření společnosti
  • organizace práce a koordinace týmu
  • tvorba kalkulací, rozpočtů společnosti

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • zkušenosti s řízením týmu
  • znalost mzdové legislativy
  • dobrá znalost práce v MS Excel a Word
  • velmi dobrá znalost účetní legislativy, cash-flow
  • dobré komunikační dovednosti, logické a analytické myšlení
  • dobrá organizace práce, proaktivní přístup
  • časová flexibilita

Nabízíme:

  • zázemí nadnárodní společnosti s rostoucí tendencí
  • příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • kvalitní finanční ohodnocení závislé na zkušenostech a získané praxi
  • týden dovolené navíc, školení, jazykové kurzy, stravenky
  • pracoviště: Praha - východ
  • nástup: ihned nebo dle domluvy
  • 45 000 brutto + benefity
V přípdě zájmu nás kontaktujte na email: [e-mail byl skryt], tel. +420778736555

Pracoviště:

Středočeský kraj

Datum zadání:

27.7.2018