Pro našeho klienta, hotely ve Špindlerově Mlýně, hledáme vhodné kandidáty na pozici Pokojská.

Požadujeme:

    • Základní vzdělání, SOU výuční list
    • Profesionální a zodpovědný přístup k práci
    • Flexibilita, pracovitost, samostatnost, pečlivost
    • Smysl pro pořádek
    • Ochota pracovat i o víkendech a svátcích

Pracovní náplň:

    • Běžný úklid hotelových pokojů a dalších prostor
    • Úklid sociálních zařízení
    • Výměna ložního prádla a ručníků
    • Vedení evidence ložního prádla a ručníků
    • Vynášení domovního odpadu

Nabízíme:

    • Nástup možný 1. listopadu 2017
    • Měsíční mzda od 14 000 Kč osobní ohodnocení
    • Celosezónní permanentka v rámci zaměstnaneckých benefitů za 500 Kč
    • Zaměstnanecké benefity v podobě zaměstnaneckého stravování, oblečení, slev na nákup ve firemních a partnerských obchodech, konzumaci ve firemních gastro provozech a na vybraná místní sportoviště
    • Možnost ubytování

V případě vážného zájmu prosím zašlete životopis na emailovou adresu [e-mail byl skryt].

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Česká Republika

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Příspěvek na bydlení, Příspěvek na stravu,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

do 15 tisíc

Datum zadání:

11.12.2017