Pokladny hypermarket Plzeň Borská pole 112-125kč/h - praxe není nutná!

Thompson Personnel Management CZ s.r.o.

Hledáme spolehlivé lidičky na brigádu do hypermarketu na pozici POKLADNÍ!

Odměna 113Kč/h

Praxe není nutná, řádně Vás zaškolíme! Brigáda je vhodná především pro ty, co hledají stabilní přivýdělek ke studyiu, atd.

Náplň práce: Manipulace s penězi, komunikace se zákazníkem, práce na pokladně, příjem stravenek

Směny jakkoliv dle domluvy, možnost chodit i pouze na 4 hodiny (a déle)
Nástup možný ihned

Dohoda o pracovní činnosti

Požadujeme: 18+, spolehlivost, fér jednání

Pro spolehlivé brigádníky poskytujeme týdenní zálohy!

V PŘÍPADĚ ZÁJMU A PRO VÍCE INFORMACÍ PROSÍM VOLEJTE 601 104 527 NEBO 377 459 026
TĚŠÍME SE NA VÁS!

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Plzeň (Rokycanská 1337/64)

Benefity:

Pružná pracovní doba,

Zařazeno v oborech:

Obchod
Pokladní

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

do 15 tisíc

Datum zadání:

7.9.2018