Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Pokladní - odměna za docházku, karta Benefit Plus, zvýhodněné stravování

Do naší firemní kuchyně ve společnosti Continental Frenštát pod Radhoštěm hledáme kolegu/kolegyni na pozici POKLADNÍ.

Pracovní náplň:

  • předchozí praxi nebo vyučení v oboru
  • příjemné vystupování
  • týmový přístup k práci

Požadujeme:

  • počet míst - 1

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti s tradicí 25 let na trhu
  • příjemné a moderní pracovní prostředí
  • pracovní úvazek 40h/týden
  • nepřetržitý třísměnný provoz Po-Ne 12-ti hodinové směny (krátký/dlouhý týden) nebo ranní směnu
  • zvýhodněné stravování
  • možnost profesního růstu
  • odměnu za docházku
  • kartu Benefit Plus
  • po roce příspěvek na penzijní pojištění
  • sick days
Nástup možný IHNED. V případě zájmu o tuto pozici volejte paní Parmovou na tel. 731-438-309 nebo zašlete Váš životopis přes tlačítko "Odpovědět".

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Frenštát pod Radhoštěm (Kopanská 1713)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Zařazeno v oborech:

Obchod
Prodavač/ka

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

8.7.2019