Pokladní Möbelix Praha Vysočany

Pro pobočku s nábytkem a bytovými doplňky Möbelix v Praze na Vysočanech hledáme POKLADNÍ na hlavní pracovní poměr.

Náplň práce:

    • práce s hotovostí na pokladně
    • vyřizování reklamací
    • komunikace se zákazníky
    • práce na PC (interní programy + MS Office)

Požadujeme:

    • spolehlivost a zodpovědnost
    • ochotu učit se novým věcem
    • přechozí zkušenost s pokladními programy vítaná
    • výhodou znalost německého jazyka

Nabízíme :

    • stabilní zaměstnání s možností profesního růstu
    • práci na plný úvazek – 40h týdně
    • zajímavé platové ohodnocení + firemní benefity
    • důkladné zaškolení
    • práci v příjemném kolektivu
    • nástup možný ihned nebo dle dohody

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha (Kolbenova 50)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Lékařské prohlídky, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Stravenky, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy,

Zařazeno v oborech:

Obchod
Pokladní

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

do 15 tisíc

Datum zadání:

11.6.2018