Hledáme brigádníky na obsluhu pokladen do supermarketu v Hradci Králové

Během celého prosince 2018 nabízíme + 10% příplatek k hodinové odměně za noční a víkendové směny.

Náplň práce

práce na pokladně
obsluha zákazníků
příjem a výdej v hotovosti

Požadavky

manuální zručnost
čistý rejstřík trestu
věk min. 18 let
potravinářský průkaz
spolehlivost
chuť pracovat

Nabízíme

dlouhodobou brigádu
nástup IHNED
příplatky
možnost záloh
mzda 113,–/hod. +10% příplatek k hodinové odměně za noční a víkendové směny

Pro více informací, volejte na tel: 775 222 475 nebo se zastavte na naši pobočku:
V Hradci Králové na adrese: Veverkova 1343/1

Otevírací doba: Po-Pá (08:00-16:00)

Pracoviště:

Hradec Králové (Veverkova 1343/1, Hradec Králové)

Typ smluvního vztahu:

Práce na dohodu

Zařazeno v oborech:

Obchod
Pokladní

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

27.11.2018