Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Pohodová práce montéra,až 23.000/m, 2 směny, bonusy #L405k

Hledáte pohodovou a nenáročnou práci v silné, stabilní společnosti a chcete pracovat v moderním a přátelském prostředí? Pak máme práci pro Vás. Pro významnou mezinárodní společnost, která se zabývá výrobou výtahů, eskalátorů a pohyblivých chodníků, hledáme pracovníky do výroby - montéry, pracovníky elektrodílny, svářeče. Místo výkonu práce je asi 10 minut chůze z centra Břeclavi. Možnost nástupu i na kvalifikovanější pozice (elektrikář, operátor CNC) s vyšším výdělkem. Možnost příspěvku na ubytování ve výši 3500 Kč/m.

Náplň práce:

Po zaškolení budete mít na starosti montáž a servis výtahů a eskalátorů nebo montáž elekrokabelů PŘÍMO na místě pracoviště, pouze v případě zájmu je zde možnost výjezdů na montáže do zahraničí.

Požadujeme:

  • min. základní orientaci ve výkresové dokumentaci nebo studium strojního oboru (možno ho mít i nedokončené!)
  • nebo zkušenost s montáží a spojováním elektrokabelů (např. v automotive)
  • počet míst - 13

Nabízíme:

  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • motivující příplatky
  • 10 000 Kč za doporučení nového pracovníka
  • týden dovolené navíc (5 týdnů)
  • práci na 2 směny (ranní 6-14, odpolední 14-22)
  • dotované stravování přímo v areálu podniku (obědy za 25 - 30 Kč)
  • možnost práce přesčas a následného proplacení či čerpání náhr. volna kdykoli dle domluvy
  • možnost příspěvku na ubytování 3 500 Kč/měsíc
  • možnost výjezdů na montáže do zahraničí

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Břeclav

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

od 15 tisíc

Datum zadání:

8.5.2019