Pohodová práca v sklade s elektronikou - ČR

Prijmeme pracovníkov na pozíciu skladník v sklade elektroniky (pc, tlačiarne, tablety, telefóny a pod.).
Práca je vhodná pre mužov, ženy ale aj páry, pre všetkých, ktorí radi pracujú v kolektíve
Náplň práce: zoskladňovanie a vyskladňovanie tovaru, štítkovanie, balenie zásielok, kompletovanie objednávky, obsluha VZV.
Základná hod. mzda 90kč + Benefity (dochádzkový bonus, obedy a ubytovanie zdarma, v prípade nadčasov ďalší bonus, príspevky na dopravu, týždenné zálohy,...)
Možná hodinová mzda vrátane benefitov až do 112,- kč po splnení podmienok.
Iné výhody:
Výhodné platové podmienky a stabilná dlhodobá práca
V prípade zabezpečenia si vlastného bývania ( podnájom ) - príspevok na bývanie
Požadujeme:
- spoľahlivosť a zodpovednosť
- ochotu pracovať a učiť sa novým veciam
- trestnú bezúhonnosť (ČISTÝ REGISTER TRESTOV - NUTNOSŤ!!!)
Nástup možný ihneď.
Viac info. [e-mail byl skryt], +421948000457 +421949540723

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Bor u Tachova

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce s ubytováním

Benefity:

Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

13.10.2017