Pro významného klienta působícího v Automobilovém průmyslu, hledáme na pozici PLC specialisty kandidáty, kteří splňují vstupní požadavky a oslovila je pracovní nabídka.

Nabízíme:

  • Velmi nadstandardní platové ohodnocení s ohledem na Vaše pracovní zařazení
  • Zázemí stabilní společnosti působící dlouholetě v České Republice
  • Propracovaný systém bonusů a prémií dle Vašich úspěchů
  • Benefitní program rodinného typu
  • Příspěvek na stravování s možností tradičních českých jídel
  • Dovolená 25 dnů
  • Sami si rozvrhnete svoji pracovní dobu
  • Příjemné prostředí mezinárodního týmu s možností jazykových kurzů

Náplň práce:

  • testování, správa a optimalizace průmyslových strojů a příslušenství,
  • úprava a modifikace strojů v oblasti elektro a programování PLC Siemens,
  • instalace a oživení pracovišť HW a SW.

Požadujeme:

  • vzdělání s elektrotechnickým zaměřením,
  • vyhláška §50/78sb.,
  • orientace v technické dokumentaci
  • znalost AJ na komunikativní úrovni,
Kontakt: Zuzana Wolfová 778 761 551 [e-mail byl skryt].

Pracoviště:

Ústecký kraj

Datum zadání:

28.8.2019