PLC programátor - Možnost homeoffice a flexibilní pracovní doba !

Do stabilní, dynamické a zavedené společnosti hledáme nové kolegy na výše uvedenou pozici.

Nabízíme:

  • Perspektivní a zajímavou práci ve stabilní, energické české společnosti.
  • Kontakt s nejnovějšími technologickými novinkami.
  • Nadstandartní finanční ohodnocení.
  • Možnost homeoffice 1 den v týdnu.
  • Moderní vybavení pracoviště.
  • Možnost se rozvíjet jak profesně, tak osobně.
  • Potřebná školení.
  • Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů (flexibilní pracovní dobu, možnost homeoffice, bonusy dle plnění projektů a osobních cílů,….)

Náplň práce:

  • Budete se podílet na výběru vhodných komponentů pro dané zařízení na návrhu řešení programu ve spolupráci s konstrukčním oddělením.
  • Programovat PLC.
  • Tvořit vizualizace, sbírat data a SW k navrženým zařízením.
  • Budete zodpovědný za testovací proces ve výrobě.
  • Předávat podklady k vytvoření manuálů pro obsluhu zařízení.

Požadujeme:

  • Pokročilé zkušenosti v programování PLC a vizualizace automatických linek (Znalost TIA Portal V13 – V15 a Simatic Manager, komponentů Siemens a Eplan Electric P8).
  • Znalost databázových systémů (MySql, MSSql).
  • Znalost skriptovacího jazyka (javaScript, VBScript, ….).
  • Znalost SCADA systémů.
  • Zkušenost s programováním robotů (Fanuc, Omron, ABB, …).

Pracoviště:

Liberecký kraj, Ústecký kraj

Datum zadání:

7.7.2020