LIKOV s.r.o. je nejvýznamnějším výrobcem a prodejcem stavebních profilů a příslušenství v České republice a jedním z lídrů na celosvětovém trhu. Dodáváme dnes do 44 zemí světa. Jsme velmi stabilní a neustále rostoucí společnost.

Do našeho výrobního týmu hledáme šikovného člověka, který se vyznačuje vysokou pečlivostí a vynikajícími organizačními schopnostmi.

Budete pracovat v interním systému Navision a s Excelem.

Hledáte práci v prosperující české firmě s dlouholetou tradicí?

Máte chuť být součástí stabilního a přátelského kolektivu?

Náplň práce:

    • Zpracování výrobního plánu, jeho aktualizace na základě požadavků obchodního oddělení a stavu skladových zásob
    • Zajištění efektivního procesu plánování výroby
    • Plánování odstávek, zkoušek na jednotlivých linkách
    • Optimalizace plánovacích procesů
    • Komunikace s obchodním a nákupním oddělením o termínech dodání materiálu a následné realizaci výrobní zakázky
    • Zakládání výrobních karet, jejich doplnění a aktualizace
    • Tvorba reportů pro vedení

Požadavky:

    • Min. SŠ vzdělání
    • Praxe ve výrobním prostření a v plánování min. 2 roky
    • Znalost práce na PC (MS Office, především Excel)
    • Logické uvažování, analytické myšlení
    • Velmi dobré organizační schopnosti
    • Pečlivost, spolehlivost, samostatnost

Proč pracovat právě u nás a čeho si naši zaměstnanci cení?

    • Jsme česká rodinná společnost s letitou tradicí, která nabízí dlouhodobé a stabilní zaměstnání
    • Najdete tu přátelský kolektiv a férový přístup nadřízeného
    • Týden dovolené navíc
    • Firemní jídelna, výběr z 5 jídel denně, příspěvek na oběd
    • Pololetní prémie
    • Roční prémie
    • Čtvrtletní bonus 3000 Kč

Typ pracovního poměru: HPP

Místo výkonu práce: Kuřim

Nástup: dohodou

Pokud Vás pozice láká, zašlete životopis v českém jazyce. Získaná osobní data budeme zpracovávat za účelem dosazení vhodného kandidáta a to pouze po dobu trvání výběrového řízení.

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Kuřim (Blanenská 1859)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Sleva na firemní produkty, 13. plat, Jazykové kurzy, Dovolená navíc, Příspěvek na stravu, Mobilní telefon,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

6.1.2021