Plánovač/ka výroby s flexibilní pracovní dobou

Nabídka již není aktuální

Máte zkušenosti z výrobních společnosti z oddělení plánování? My zrovna někoho takového hledáme. Pošlete nám svůj životopis!

Nabízíme:

bonusový systém odměňování firemní vzdělávací kurzy flexibilní pracovní doba stravenky mzda: od 25 000 Kč lokalita: Ústí nad Labem

Náplň práce:

efektivní plánování výroby na základě požadavků projektových,manažerů/obchodních týmů kontrola plnění plánu plánování/zadávání nových projektů do výroby sledování stavu projektů na denní bázi zadává/aktualizuje data v informačním systému společnosti komunikace s obchodními tými o stavu projektů na denní bázi pravidelná komunikace se všemi odděleními v rámci závodu práce na neustálém zlepšování procesu plánování dodržování systému jakosti QMS v rozsahu výkonu funkce

Požadujeme:

AJ - pokročilá slovem i písmem dobré organizační a komunikační schopnosti dobrá znalost práce na PC (MS Office) schopnost rychlé reakce - řešení vzniklých problémů ochota učit se nové věci schopnost pracovat samostatně i v týmu proaktivní přístup zkušenost s plánováním výroby výhodou zkušenosti z výrobního prostředí výhodou

Pracoviště:

Ústecký kraj

Datum zadání:

12.6.2018