Plánovač/ka výroby s flexibilní pracovní dobou

Máte zkušenosti z výrobních společnosti z oddělení plánování? My zrovna někoho takového hledáme. Pošlete nám svůj životopis!

Nabízíme:
bonusový systém odměňování
firemní vzdělávací kurzy
flexibilní pracovní doba
stravenky
mzda: od 25 000 Kč
lokalita: Ústí nad Labem

Náplň práce:
efektivní plánování výroby na základě požadavků projektových,manažerů/obchodních týmů
kontrola plnění plánu
plánování/zadávání nových projektů do výroby
sledování stavu projektů na denní bázi
zadává/aktualizuje data v informačním systému společnosti
komunikace s obchodními tými o stavu projektů na denní bázi
pravidelná komunikace se všemi odděleními v rámci závodu
práce na neustálém zlepšování procesu plánování
dodržování systému jakosti QMS v rozsahu výkonu funkce

Požadujeme:
AJ - pokročilá slovem i písmem
dobré organizační a komunikační schopnosti
dobrá znalost práce na PC (MS Office)
schopnost rychlé reakce - řešení vzniklých problémů
ochota učit se nové věci
schopnost pracovat samostatně i v týmu
proaktivní přístup
zkušenost s plánováním výroby výhodou
zkušenosti z výrobního prostředí výhodou

Zadavatel:

Fyzická osoba - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Ústí nad Labem

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Příspěvek na penzijní připojištění, Stravenky, Jazykové kurzy, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina, Čeština

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

9.1.2018