Pickeři do supermarketu

Nabídka již není aktuální

Hledáme šikovné a spolehlivé brigádníky na pozici Picker., vhodné hlavně pro studenty
Můžete chodit 3x-7x týdně, Vše záleží na Vašich časových možnostech
Sazba: 97-100,-/hod
Směny: ranní (cca 6:00-12:00h)
Náplň práce:
nakupovat dle seznamu pro lidi, kteří si nákup objednali přes internetové stránky
případné doplňování zboží

Požadujeme:
věk 18+,
Potravinářský průkaz,
výpis z TR,
spolehlivost, chuť pracovat

Nabízíme:
dlouhodobou brigádu,
možnost záloh,
flexibilní výběr směn,
férový přístup a jednání

informace

Zadavatel:

Fyzická osoba - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Hradec Králové

Typ smluvního vztahu:

Práce na dohodu

Zařazeno v oborech:

Obchod
Doplňovač zboží

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

do 15 tisíc