Picker - nakupování Praha - Zličín

Hledáme vhodné uchazeče na pozici picker/vychystávač do supermarketu v Praze – Zličín.
Pracovní doba: 6:00( 6:30) – 13:30( 14:30)

Náplň práce:

    • kompletace zboží dle objednávkového listu
    • balení zákázek
    • práce se skenerem na čtení kódů
    • příprava zboží

Požadujeme:

    • čistý TR
    • potravinářský průkaz (vystaví lékař na počkání)
    • spolehlivost

Nabízíme

    • možnost záloh
    • dlouhodobá spolupráce
    • plat 125 - 130,–/hod
    • stabilní zázemí
    • přátelsky kolektiv

Kontaktní osoba: Monika Kanávorová - 774222839 - brigady@abzakovo.eu

Pohovor na adrese: Myslíkova 31, Praha 1

informace

Zadavatel:

Fyzická osoba - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha 9

Typ smluvního vztahu:

Práce na dohodu

Benefity:

Pružná pracovní doba,

Zařazeno v oborech:

Obchod
Doplňovač zboží, Nákupčí

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 15 tisíc

Datum zadání:

26.10.2018