Nabídka již není aktuální

Jsme tým mladých lidí, kteří vyvíjí naší srdcovku - Webonio. Co to znamená v praxi? Vytváření produktu podle našich představ, každodenní feedback od zákazníků, každodenní snaha o vytváření něčeho výjimečného, moderního, globálního. Brzy bude náš produkt tím nejlepším v oboru. Do týmu chceme nadšené lidi s chutí učit se. Spolupráce je možná na plný úvazek ale i externě s pravidelnou konzultací v našich kancelářích. Začátečníky rádi zaučíme, musí mít jen velký zájem a chuť učit se. Spíš než o zkušenosti nám jde o vášeň a zájem dělat na něčem, co nás všechny bude bavit. Hledáme člověka, který... ovládá PHP ve frameworku Nette má zájem o nejnovější trendy ve svém oboru líbí se mu Webonio a myslí si, že ho zvládne posouvat kupředu Jak to u nás funguje... atmosféru u nás musíš vyzkoušet, je tu prostě pohoda netrváme na pracovní době, máme raději skvěle odvedenou práci zázemí mladé firmy, která se velmi rychle rozvíjí (kancli 5 min od metra Pankrác) máme skvělé kafe, čaj, RedBully, snacky, PS4 a svobodu v kanclu produkt vytváříme každý den a celý tým se podílí na dalším směřování je možné pracovat z domova

Máš zájem?

Vykašli se na CV a pošli nám nějakou svou práci. A místo motivačního dopisu nám napiš, co Tě na programování baví a kam se chceš v budoucnu rozvíjet. Jde nám o dovednosti a chuť učit se!

informace

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek, Práce na částečný úvazek, Práce na dohodu, Práce na živnostenský list

Zařazeno v oborech:

IT / Vývoj softwaru
Programátor

Datum zadání:

4.1.2017
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)
/* Not affection functionality */