Personální konzultant HR recruiter – Ostrava OBJ194

Nabídka již není aktuální.

Pracovní náplň

    • zadávání inzerce na pracovní portály
    • výběr vhodných kandidátů (z vnitřní databáze, z došlých reakcí na inzeráty, z prac. portálů)
    • zpracování životopisů
    • komunikace s vhodnými uchazeči
    • osobní pohovory s kandidáty
    • vyhledávání a kontaktování klientů (firem) s nabídkou personálních služeb
    • komunikace s klienty (specifikace nabízených pracovních pozic)

 Nabízíme

    • zázemí stabilní společnosti, složené z profesionálů
    • vstupní a průběžná školení
    • každodenní podporu personálního manažera
    • možnost pracovat na V.I.P. klientech a zajišťovat pro ně výběrové řízení
    • zajímavou a různorodou kancelářskou práci
    • možnost kariérního postupu
    • práci na živnostenský list, velmi zajímavé hodnocení
    • pracoviště na pobočkách:  Praha, Benešov, Liberec, Ústí nad Labem, Brno, Olomouc, Ostrava

  Požadavky

    • SŠ vzdělání
    • velmi dobrá znalost PC - MS Office
    • samostatnost, pečlivost, vytrvalost
    • výborné komunikační schopnosti
    • proklientský přístup
    • příjemné vystupování
    • obchodního ducha

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Ostrava

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

21.8.2017