Personalistka

Nabídka již není aktuální

Do našeho sehraného týmu hledáme kolegu/kolegyni, který/á má praxi v oblasti personalistiky.

Náplň práce:

- Vedení personální administrativy

- Správa a aktualizace personálního softwaru

- Uzavírání, změny a ukončování pracovních smluv a ostatních pracovněprávních vztahů

- Komunikace s jednotlivými odděleními společnosti

- Jednání se státními institucemi

- Administrativní podpora

Nabízíme:

- Stabilní zaměstnání v pracovním poměru na dobu neurčitou

- Stravenky

- Pět týdnů dovolené

- Mobilní telefon i pro soukromé účely

- Plně hrazenou MultiSport kartu

- Kolektiv, na který se budete těšit a který Vás v tom nenechá

Očekáváme:

- Uživatelskou znalost práce na PC

- Výbornou znalost pracovněprávní problematiky

- Alespoň 1 rok prokazatelné praxe na obdobné pozici

- Samostatnost, spolehlivost

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Hradec Králové (Gočárova třída 504/54)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Multisport karta, Stravenky, Dovolená navíc, Mobilní telefon, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

29.8.2018