Personalista-recruiter

Stabilní bezpečnostní a úklidová firma hledá do svého kamarádského týmu posilu na pozici Personalisty
Co Vás čeká?
zajímavá práce na různých projektech
aktivní vyhledávání lidských zdrojů, zajištění inzerce
realizace náboru a výběru nových zaměstnanců
uzavírání a ukončování pracovněprávních vztahů
reporting a další administrativní činnost
zajištění a plánování personálního pokrytí zakázek
úzká spolupráce s provozními manažery v oblasti personální práce

Na co se můžete těšit?
u nás se lze vždy domluvit a naše slovo platí
na samostatnou, zajímavou a kreativní práci
na velmi dobré motivující finanční ohodnocení s možností práce na hlavní pracovní poměr či ŽL
na možnost odborného a osobního rozvoje v oblasti HR
nástup IHNED nebo dle dohody
služební telefon a notebook i pro soukromé účely
možnost volby pracovní doby

Co byste měl/a splňovat?
ukončené SŠ vzdělání nejlépe se zaměřením na personalistiku
obecný přehled a zájem o oblast personalistiky - praxe s aktivním náborem
praktická znalost a orientace v zákoníku práce a pracovněprávní oblasti
práce s PC (MS Office), práce s databázovými/personálními systémy
odolnost vůči stresu
pečlivost a preciznost
časová flexibilita
min. 2 roky prokazatelných zkušeností v HR(uchazeči,kteří neplňují toto kritérium nebudou kontaktováni)

Koho nehledáme:

kolegu,který si jde "odsedět" pracovní dobu
kolegu,který pracuje striktně od do
člověka bez úsměvu a nápadu

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

od 35 tisíc

Datum zadání:

3.12.2018