Personál pro recepci a rezervaci (m / z)

Pro naseho zakaznika v Oberwiesenthalu (SRN), nyní hledáme na plný úvazek: Personál pro recepci a rezervaci (m / z)

Náplň práce:

    • Práce s hotelovým softwarem Fidelio Suite 8
    •  Provádění denních účetních výkazů a vyúčtování
    •  Přijímání hotelových rezervací
    •  Check-in a check-out našich hostů
    •  Přijetí telefonních hovorů
    •  Poradenství pro hosty o informačních a exkurzních atrakci

Náš požadovaný profil:

    • dobré a bezpečné způsoby, mravy
    • dobře upravený vzhled
    • dobré počítačové dovednosti
    • Velmi dobrá znalost němčiny (pisemne i mluvene)
    • Organizační talent, týmová práce a samostatná práce
    • Zkušenosti na recepci nebo v rezervaci jsou vytany
    • Znalost cizich jazyku velmi vytana
    • Flexibilní a schopný pracovat v týmu

V pripade zajmu nam zaslete vas zivotopis a datum mozneho nastupu na annaberg-buchholz@aboratis.de, nebo nas kontaktujte telefonicky na tel. cisle: 00493733-4130840

Tesime se na Vas. ABORATIS

informace

Zadavatel:

Fyzická osoba - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Německo (Frohnauer Gasse 1)

Typ smluvního vztahu:

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Němčina

Plat:

od 35 tisíc

Datum zadání:

2.8.2018