Performance specialista v e-commerce

Chceš se realizovat na 4 e-shopech pro velkého hráče na trhu? Pojmy jako PNO, CPC, CPT, CTR, XML feed, dynamický retargeting, AdWords, Sklik, zbožáky ti nejsou cizí? Ukaž se nám, protože hledáme právě tebe! Nehledáme Brouka Pytlíka, ale Ferdu Mravence. Pokud tě láká navrhovat, analyzovat, a hlavně realizovat lepší výkon v online prostředí, tak chceme tvůj životopis.

JAKÁ BUDE TVÁ NÁPLŇ PRÁCE?

* Budeš nasazovat, spravovat a analyzovat e-commerce kampaně v Česku i na Slovensku a vyhodnocovat jejich výkon.

* Denních chlebem budou PPC kampaně v systémech Seznam Sklik, Google AdWords, Facebook atd.

* Zajistíš i správu zbožových srovnávačů.

* Budeš navrhovat a připravovat e-mailingové aktivity, pracovat s databázemi.

* Bez reportingu a performance analýz se to neobejde.

* Čekáme, že také přineseš nové nápady vedoucí k optimalizaci konverzních poměrů, budeš sledovat trendy a hledat nové příležitosti v PPC a ostatních kanálech.

* Budeš spolupracovat s ostatními kolegy on-line marketingu, s agenturami a dodavateli.

 JSI VHODNÝ KANDIDÁT, POKUD:

* správu a optimalizaci kampaní v PPC systémech jsi prakticky dělal/a

* máš zkušenost s RTB a vyhodnocením display kampaní

* zvládáš Google Analytics, AdWords, Sklik, Facebook Ads, srovnávače: Heuréka, Zboží.cz, …

* znalost Mergada je výhodou

* umíš výborně česky, ideálně i slovensky

* orientuješ se on-line marketingových kanálech

* baví tě věci vymýšlet a zlepšovat, jsi iniciativní a máš tah na branku

 CO NABÍZÍME?

* možnost profesně se rozvíjet, příležitost přicházet aktivně s nápady a realizovat je

* možnost dlouhodobého uplatnění v úspěšné a neustále rostoucí firmě se stabilním vedením a českými vlastníky

* pružnou pracovní dobu, příjemné pracovní prostředí, možnost home-office

* odpovídající finanční ohodnocení, prémie na základě výkonu, podporu dalšího vzdělávání – láká tě Marketing Festival v listopadu? Jedeš!

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha 9 (Do Čertous 2634/7)

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Lékařské prohlídky, Pitný režim, Notebook, Stravenky, Home office, Mobilní telefon, Finanční bonusy, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

3.5.2017