!!! Pekár/ka ČR s ubytovaním ZADARMO

Amikov job, s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Hľadáme kandidátov do potravinárstva na pracovnú pozíciu Pracovník/čka pekárne.

Práca v Českej republike, mesto Štítná nad Vláří okres Zlín.

Náplň práce:

   -manuálna zručnosť

   - ochota pracovať v smennom režime

   - zodpovednosť , samostatnosť

   - na pracovisku budete kompletne zaškolený

Požadujeme:

   - prax v potravinárstve vítaná

   - manuálna zručnosť

   - 7 hodinová pracovná doba (poobedná 12:00 – 19:30, nočná 21:00 – 04:30)

   - časová flexibilita (práca aj cez víkendy)

Ponúkame:

   - práca v stabilnej spoločnosti na hlavný pracovný pomer na dobu neurčitú

   - príspevok na dopravu alebo UBYTOVANIE ZADARMO

   - 95 až 100 Kč/hodina v čistom + príplatky

   - nástup možný okamžite

V případe zájmu mně kontaktujte na +420 604 142 829, +421 948 846 222. Životopisy na [e-mail byl skryt]

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Česká Republika (Štítna nad Vláří)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Zaměstnanecké půjčky, Lékařské prohlídky, Pitný režim, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Příspěvek na stravu, Pružná pracovní doba,

Zařazeno v oborech:

Pohostinství a gastronomie
Pekař

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

2.1.2018