Pečovatelka s němčinou

Do našeho Domova pro seniory hledáme empatickou, zodpovědnou a samostatnou pečovatelku na hlavní pracovní poměr pro komunikaci v německém jazyce, se zájmem o seniory.

Požadujeme dobrou znalost německého jazyka.

Náplň práce:

- aktivní práce s klienty domova,

- pomoc a doprovod klientů při vyřizování veškerých osobních záležitostí,

- plánování volnočasových aktivit,

- spolupráce s rodinami klientů.

Výhodou je vlastní zkušenost s péčí o seniora, praxe v domově pro seniory nebo zdravotním zařízení.

Nabízíme zaměstnání ve stabilní společnosti, pracovní doba od 7.00 - 15.30 hod. (nebo dle dohody), zaměstnanecké benefity, závodní stravování, možnost vzdělávat se, slušné platové ohodnocení a zajištěný postup.

Jedná se o práci v krásném prostředí a přátelském týmu, který společně pracuje na správné věci.

V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: [e-mail byl skryt] nebo telefonujte na tel. č. 777 66 55 58 (paní Zeithammerová).

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Dubí 3 - Teplice (Ruská 292/2A)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Čeština, Němčina

Plat:

22000 - 25000 Kč/měs.

Datum zadání:

9.9.2019