Pečovatelka nebo pečovatel do německého Bonnu!! Nástup září 2018

Hledáme šikovnou pečovatelku a pečovatele do Německa!

Opatrovaná osoba je žena, 82 let (stařecká slabost, omezená pohyblivost), která bydlí v domě se zahradou.

Náplň práce: pomoc při hygieně, vstávání či oblékání +  úklid domácnosti, vaření, praní, žehlení, nákupy.

Požadujeme

      • Živnostenský list (jde o volnou živnost a pro získání tohoto živnostenského listu nepotřebujete žádné odborné vzdělání)
      • Minimálně základní znalost NJ
      • Ochota pracovat na turnusy (1-3 měsíce)
      • Spolehlivost, samostatnost, zručnost, pracovitost

Nabízíme

      • Výdělek od 4500€ do 6000€ za tříměsíční turnus
      • Stravu a ubytování (vlastní pokoj) zdarma v rámci rodiny
      • Individuální přístup, férové podmínky a dlouhodobou spolupráci
      • Žádné zprostředkovatelské poplatky!

Posílejte strukturované životopisy nebo jen pište o info na mail: info@proextracare.cz nebo volejte +420 723 75 77 62

Více informací na:

www.proextracare.cz

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Německo (Čsl.armády 9)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Příspěvek na dopravu,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Němčina

Plat:

od 35 tisíc

Datum zadání:

21.9.2018