Pečovatelka do německého Düsseldorfu! Mzda 1600€/měsíc, ubyt.a strava zdarma

Nabídka již není aktuální.

Hledáme zodpovědnou a pracovitou pečovatelku do Německa!

Opatrovaná osoba je žena, 93 let (stařecká demence).

Náplň práce: celková péče o paní (hygiena, pomoc obléknout) + pomoc v domácnosti - vaření, praní, žehlení, nákupy a drobná práce na zahrádce

Pečovatelka má zajištěné zdarma ubytovaní přímo v domě (včetně stravy).

Posílejte strukturované životopisy nebo jen pište o info na mail: info@proextracare.cz nebo volejte +420 723 75 77 62

Požadujeme:

    • Živnostenský list (jde o volnou živnost a pro získání tohoto živnostenského listu nepotřebujete žádné odborné vzdělání)
    • Komunikativní znalost NJ
    • Ochota pracovat na turnusy (min.1 měsíc)
    • Spolehlivost, samostatnost, pracovitost

Nabízíme:

  • Výdělek 1600€ / měsíc
    • Stravu a ubytování zdarma v rámci rodiny
    • Individuální přístup, férové podmínky a dlouhodobou spolupráci

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Německo (Čsl. armády 943)

Benefity:

Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Požadované jazyky:

Němčina

Plat:

od 40 tisíc

Datum zadání:

28.4.2019