Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Pečovatelka do Königsteinu, 1650€/30 dní, nástup 31.8., ubyt. a strava zdarma

Nabídka čeká na schválení

Hledáme šikovnou a milou pečovatelku do města Königstein im Taunus (PSČ 61462) nedaleko Frankfurtu nad Mohanem.

Opatrovaná osoba je žena, 84let (inkontinence, horší chůze, ale soběstačná).

Náplň práce: pomoc v domácnosti (uvařit, vyprat), pomoc s hygienou a celkově vytvoření milé společnosti (společenské hry, procházky, apod,)

Pro pečovatelku vlastní pokoj s koupelnou a TV, samozřejmostí je ubytování a strava zdarma v rámci rodiny.

Nástup 31.8.2019.

Není nutný ŽL, je zde možnost německé smlouvy.

Posílejte strukturované životopisy nebo jen pište o info na mail: info@proextracare.cz nebo volejte +420 723 75 77 62

Požadujeme:

- Komunikativní znalost NJ

- Ochotu pracovat na turnus min. 6 týdnů

- Spolehlivost, samostatnost, pracovitost

Nabízíme:

- Plat 1600€ / 30 dní + 50€ cestovné + 100% příplatky za státní svátky

- Stravu a ubytování (vlastní pokoj s wifi + vlastní sociální zázemí) zdarma v rámci rodiny

- Individuální přístup, férové podmínky a dlouhodobou spolupráci

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Německo

Typ smluvního vztahu:

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Němčina

Plat:

1600 - 1700 EUR/měs.

Datum zadání:

16.8.2019