Pečovatelka do Brém, od 1 800 €, strava+ubytování zdarma!

Nabídka již není aktuální.

Hledáme zodpovědnou a milou pečovatelku do Německa!

Opatrovaná osoba je žena, 90let (stařecká demence, alzheimer, omezená pohyblivost- chodítko), která bydlí se svým manželem 91 let.

Náplň práce: pomoc při hygieně, vstávání či oblékání, vaření, úklid domácnosti.

Požadujeme:

    • Minimálně komunikativní znalost NJ
    • Ochota pracovat na turnus min. 1 měsíc
    • Spolehlivost, samostatnost, pracovitost

Nabízíme:

    • Výdělek 1800€ na 30 dní + 100% příplatky za státní svátky + proplacené cestovné
    • Stravu a ubytování (vlastní pokoj s WIFI) zdarma v rámci rodiny
    • Individuální přístup, férové podmínky a dlouhodobou spolupráci

Posílejte strukturované životopisy nebo jen pište o info na mail: [e-mail byl skryt] nebo volejte +420 723 757 762

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Německo (Čsl. armády 943)

Benefity:

Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Požadované jazyky:

Němčina

Plat:

od 50 tisíc

Datum zadání:

21.1.2019