Péče o provozovnu s automobily, mytí vozidel, - až 130,-/hod + bonusy

Nabídka již není aktuální.

Informace o pracovním místě

Naše společnost se věnuje prodeji zánovních a ojetých vozů Hyundai a Kia téměř 20 let. Hledáme člověka do týmu, který je zodpovědný, pracovitý a čestný. Jsou to klíčové vlastnosti, na kterých je postavena dlouholetá strategie firmy, zajišťující našim zákazníkům kvalitní a profesionální služby.
Pozici lze vykonávat i na zkrácený úvazek - nabízíme jistotu dlouhodobé spolupráce.
Nabízíme možnost růstu v rámci firmy.

Pracovní náplň:
• Předprodejní prohlídka vozů – kontrola karoserie, výbavy, vyhotovení inspekčního protokolu
• Převozy vozů a parkování v rámci provozovny
• Příprava vozů do prodeje – mytí, čištění interiérů
• Údržbové práce v rámci provozovny
• Asistence prodejci při prodeji vozu
• Menší mechanické práce – výměna a dobíjení baterií, výměna kol apod…
• Evidence dílů a příslušenství, péče o sklad
• Realizace STK, komunikace se servisem – objednávky dílů
• Spolupráce s ostatními členy prodejního týmu

Požadujeme

Od Vás očekáváme:
• Schopnost samostatné práce,
• flexibilitu, spolehlivost, loajalitu,
• aktivní řidič podmínkou
• základní technickou zručnost

Nabízíme

Nabízíme:
• práci v malém, přátelském kolektivu
• možnost pracovat ve firmě, která má hlavní cíl spokojeného zákazníka
• s ohledem na velikost firmy možnost získání praxe s velkým pracovním rozsahem
• základní mzda + odměny
• Zaměstnanecké výhody – náhradní díly na auta i pro rodinu za nákupní ceny (cca -50% z MOC)

Zadavatel:

Fyzická osoba - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha 5 (Strakonická 24)

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Finanční bonusy, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 15 tisíc

Datum zadání:

11.9.2017