Nabídka již není aktuální.

Student/ka 1. – 3. ročníku právnické fakulty

Na právní oddělení společnosti, jež se zaměřuje především na správu a odkup pohledávek, poskytování faktoringových služeb a screening obchodních partnerů svým klientům, hledáme do svého týmu studenta/ku právnické fakulty na pozici paralegal.

Chceš-li uplatnit své dosavadní znalosti a rozvíjet jejich úroveň v několika oblastech práva, pak jsi vhodným kolegou právě Ty! Práce je vykonávána samostatně i v týmu skvělých a přátelských lidí.

Náplň práce:

· Vypracování jednoduchých i pokročilých právních podání (dle úrovně znalostí standardně žalob, odvolání, přihlášek do insolvenčního řízení, dědického řízení, dražeb a dalších procesních podání),

· správa svěřené agendy dle dané právní oblasti,

· související administrativa,

· komunikace s úřady, pochůzky, příp. další.

Nabízíme:

· Příjemné prostředí s profesionálním přístupem,

· přímou podporu advokáta,

· zajímavou a různorodou práci především v oblasti soukromého práva,

· flexibilní pracovní dobu,

· milý a přátelský kolektiv.

Požadujeme:

· Studenta/ku 1 - 3. ročníku právnické fakulty,

· skutečný zájem o oblast práva,

· zodpovědný a aktivní přístup k práci, spolehlivost,

· schopnost samostatné i týmové práce,

· uživatelskou znalost práce na PC (MF Office, Outlook),

· dlouhodobou spolupráci v rozsahu alespoň 16 hod. týdně,

· praxe výhodou, nikoliv podmínkou.

Další informace:

· Volná pracovní doba nebo dle dohody,

· nástup ihned nebo dle dohody,

· možnost dlouhodobé brigády,

· odměna za práci 120,- Kč/hod. a výš,

· místo výkonu práce Praha 5 – Anděl.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha 5 (Bozděchova 7)

Typ smluvního vztahu:

Zařazeno v oborech:

Právní služby
Právník

Požadované vzdělání:

Vysokoškolské

Plat:

do 15 tisíc

Datum zadání:

20.8.2018