Ostraha- Finanční ředitelství

Hledáme posily do našeho týmu v administrativní budově Generálního finančního ředitelství, Strossmayerovo náměstí, Praha 7.
Nabízíme práci v atraktivním prostředí s výbornou dopravní dostupností.
Nástup ihned.

Náplň práce

- starost o plynulý chod na recepci a v areálu
- základní administrativa spojená s provozem
- komunikace s návštěvníky
- kontrolní obchůzková činnost po budově

Nabízíme

- dobré finanční ohodnocení
- dlouhodobou spolupráci
- finanční bonusy
- možnost pravidelných záloh
- společenský oděv
- získání certifikátu Strážný 68-008-E

Požadujeme

- čistý trestní rejstřík
- fyzická zdatnost

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na čísle 739 545 226

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha (U hostivařského nádraží 556/12)

Typ smluvního vztahu:

Zařazeno v oborech:

Služby
Ochrana osob a majetku

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

do 15 tisíc

Datum zadání:

30.10.2018