OŠETŘOVATEL do domova pro seniory - Německo - Berlín a okolí

Pro našeho klienta, významného provozovatele domů s pečovatelskou službou v oblasti Berlína, hledáme v rámci zprostředkování práce k brzkému nástupu ošetřovatele-asistenta (m/ž) do zaměstnaneckého poměru.

Náplň práce:

    • základní péče o pacienty
    • doprovázení pacientů při běžných denních aktivitách
    • pomoc při mobilizaci a aktivaci pacientů
    • dokumentace péče, podávání hlášení o stavu pacientů
    • provádění přípravných a úklidových prací typických pro tento obor

Očekáváme:

    • vzdělání v oboru - minimálně ošetřovatelský kurz v rozsahu ca 200 hodin
    • pracovní zkušenosti v oboru - min. 1 rok praxe v stacionárním zařízení nebo v ambulantní péči beno min. 3 roky praxe ve 24-hodinové péči
    • znalosti němčiny min. na úrovni B1
    • řidičský průkaz výhodou
    • tělesná zdatnost, psychická odolnost
    • připravenost na práci ve směnách
    • spolehlivost

Co nabízí Váš budoucí zaměstnavatel:

    • atraktívní platové ohodnocení s příplatky za nadstandardní výkony
    • možnost zvýšení kvalifikace na úroveň odborné pracovní síly
    • poskytnutí přechodného ubytování za nízké náklady
    • pomoc při vyhledávání trvalého ubytování v místě
    • individuální zapracování

Jako poskytovatel personálních služeb jsme byli pověřeni spravovat tuto pracovní nabídku. Velmi rádi zodpovíme Vaše dotazy a poskytneme další informace – pro Vás jako uchazeče jsou naše služby samozřejmě kompletně zdarma.

Kontaktujte nás!

Tel.:   +49 351 89 775 22 nebo +420 234 709 522 (9-13 hod.)

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Dresden (Mengsstr.)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce s ubytováním

Benefity:

Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Jazykové kurzy, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Požadované jazyky:

Němčina

Plat:

do 15 tisíc

Datum zadání:

9.5.2017