Optik/Optometrista 35.000,-

Hledáme kolegu, který má vzdělání a zkušenosti jako optometrik.

Co budete dělat:

Vyšetření znaků klientů Doporučení vhodných čoček a brýlí Pomoc při prvním zavedení kontaktních čoček Prodej a poradenská činnosti spojená s vyšetřením

Co požadujeme:

Vzdělání v oboru optik/optometrik Aktivní řidič Pochopení potřeb klienta

Co nabízíme:

Práce je vhodná i na částečný úvazek nebo studenty. Určitě se domluvíme Mzda 30.000-35.000,- Osobní vozidlo k užívání Sleva na zboží Provize s prodaného zboží Budeme rádi když nám napíšete nebo zavoláte na tel.:+420778736555

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Jihomoravský kraj

Typ smluvního vztahu:

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

19.10.2021