Opravář, operátor (m/ž) s ubytováním zdarma mzda až 35 000 Kč!

Jste manuálně zruční, nemáte rádi jednotvárnou práci a nevadí Vám práce na směny? Pak hledáme právě Vás!

Jaká bude Vaše náplň práce?

● Kontrola vadných jednotek včetně zpracování příslušné dokumentace ● Řešení problémů přímo na výrobní lince či na repair stanovišti. ● Oprava jednotek vyřazených z výrobní linky dle priorit oprav ● Záznamy chyb operátorů a jejich eskalace ● Záznamy oprav do el.systému, pravidelné zasílání reportů

Požadujeme:

● Manuální zručnost ● Spolehlivost ● Samostatnost ● Znalost práce s PC ● Ochota pracovat na 12 hod. směny (krátký/dlouhý týden) ● Ochotu učit se novým věcem
  • počet míst - 2

Nabízíme:

● Stabilní práci na HPP ● UBYTOVÁNÍ ZDARMA ● Mzda až 35 100 Kč ● Svozové autobusy ZDARMA ● Možnost týdenních záloh ● Možnost profesního růstu ● Bonusy a příplatky ● Možnost přesčasů ● Dotované stravování ● DŮKLADNÉ ZAŠKOLENÍ JE SAMOZŘEJMOSTÍ NÁSTUP MOŽNÝ IHNED NEBO PO DOHODĚ! Těšíme se na Vaše reakce.

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Pardubice

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

25100 - 35100 Kč/měs.

Datum zadání:

23.6.2022
/* Not affection functionality */