Operátorka výroby HPP/Brigáda

Pro našeho významného zákazníka hledáme uchazečky operátorky do výroby.

Náplň práce:

  • kompletace, kontrola...optických kabelů

Požadujeme:

  • spolehlivost
  • manuální zručnost

Nabízíme:

  • smlouva na HPP
  • mzda od 83kč/h
  • příspěvěk na stravování
  • 3 směnný provoz, 12- tky
  • práce v sedě
  • příplatky za směnnost
  • bonusy, prémie
V případě vašeho zájmu nás kontaktujte na tel. čísle 725 145 569

Odpovědět

 

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Ústecký kraj

Typ smluvního vztahu:

Datum zadání:

19.11.2017

Podobné nabídky

Hledaní práce

Výrobní operátorka JOB LEADER CZECH s.r.o. | Ústecký kraj

Mistr výroby JOB LEADER CZECH s.r.o. | Ústecký kraj

Operátoři výroby JOB LEADER CZECH s.r.o. | Ústecký kraj

Operátoři ve výrobě JOB LEADER CZECH s.r.o. | Ústecký kraj

Dělník výroby-finální opracování výrobku JOB LEADER CZECH s.r.o. | Ústecký kraj


Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)
/* Not affection functionality */