Rád se podílíš na tvorbě něčeho, co má smysl a budoucnost?

Rád pracuješ s moderní technologií a manuální práce ti není cízí?

Pokud ano, neváhej a přidej se k NÁM.

Hledáme nové kolegy/kolegyně do týmu pro automobilovou společnost s místem výkonu v Ostravě – Hrabové.

Tvou náplňí práce bude:

- práce na výrobní lince, úseku lisovny a nebo oddělení kontroly kvality

- obsluha robotických svařovacích zařízení

- práce je vhodná jak pro muže, tak pro ženy

- práce v třísměnném (PO-PÁ) nebo nepřetržitém provoze

Co od tebe očekáváme:

- zodpovědný přístup k práci

- manuální zručnost

- spolehlivost

Za tvou práci nabízíme:

- zaměstnání v prostředí mezinárodní společnosti

- přátelský kolektiv

- dlouhodobou spolupráci

- výkonnosti bonusy/prémie

- zálohový systém na týdenní bázi

- stravenky v hodnotě 85Kč

Mzda: 14.000,- - 18.000,-

Nástup je možný ihned, proto neváhej a přidej se k NÁM.

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Ostrava

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Stravenky, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

od 15 tisíc

Datum zadání:

14.9.2018