Operátor výroby

Nabídka již není aktuální.

Máte zájem o práci v našem týmu?

Pak hledáme právě Vás!

Vaší pracovní náplní bude kompletace sedacích systémů do automobilů BMW. Pracujeme ve třísměnném provozu. Svážíme své zaměstnance na směny zcela Zdarma našimi autobusy. Obědy i večeře jsou u nás také ZDARMA. Na pracovišti máme firemního lékaře a fyzioterapeuta, kteří o Vás v případě potřeby pečují.

Náplň práce:

- manuální práce ve výrobě

- kompletace sedacích systémů do automobilů

- kompletace komponentů

Požadujeme:

- manuální zručnost

- základní vzdělání

- ochotu pracovat ve třísměnném provozu

- spolehlivost, samostatnost, logické uvažování

- ochotu učit se novým věcem

- dobrý zrak

- jemná motorika

- praxe ve výrobním závodě výhodou, nikoliv podmínkou

Nabízíme:

- HPP

- výborné paltové podmínky až 25.000,-Kč

- možnost bonusů (za docházku , za plnění plánu výroby, za plnění požadavků výroby, věrnostní)

- příplatek za práci v neděli 750,-Kč

- možnost ubytování ZDARMA po dobu 3 měsíců (vhodné i pro nesezdané páry)

- starvování po dobu 3 měsíců ZDARMA

- 20 dnů dovolené

NÁSTUP IHNED !!!

V případě zájmu nás IHNED kontaktujete :

Veronika Černá, te.: +420735175625 email: [e-mail byl skryt]

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Plzeň (Nýřany)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

27.7.2017