Pro menší výrobní společnost, která se zabývá produkcí bezpečnostních plastových součástek pro automobilový průmysl, hledáme uchazeče na pozici:

OPERÁTOR VÝROBY (15 000 Kč - 17 000 Kč)

Náplň práce:

Operátoři sledují signalizaci na strojích, odebírají vyrobené kusy, zalepí krabici a načtou do systému pomocí PDA (malý kapesní počítač).

Požadujeme:

- Ochotu pracovat na směny (12 hodinové směny - denní a noční směny, krátký - dlouhý týden)
- Dopravit se na místo výkonu práce (Klášterec nad Ohří)

Nabízíme:

- Lidský přístup a osobní kontakt
- Velmi čistou a plně automatizovanou výrobu
- Stravenky v hodnotě 75 Kč
- Peněžitý bonus 5000 Kč ročně, peněžité bonusy za doporučení nového zaměstnance

Zájemci zašlete prosím Váš životopis na [e-mail byl skryt].

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Klášterec nad Ohří

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

Strojírenství a průmysl
Dělník

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

5.6.2017