Operátor výroby ve strojírenství - Praha-východ (150Kč/hod)

Pro našeho váženého klienta hledáme brigádníky na pozici operátora výroby – obsluha výrobní linky nedaleko Běchovic. Praxe nebo vyučení v oboru je výhodou. Nástup Ihned.

Náplň práce:

obsluha výrobních linek na výrobu svařovaných profilů montážní a servisní práce na výrobních linkách veškerá manipulace s materiálem provádění zápisů do záznamu výroby kontrola kvality dle předepsaných postupů běžná údržba výrobních linek, úklid a údržba pracoviště

Požadujeme:

věk 18+ výpis z TR zodpovědnost, pracovitost, spolehlivost praxe na dané pozici nebo vyučení v oboru výhodou
  • počet míst - 3

Nabízíme:

dlouhodobou spolupráci pracovní doba: 12 hod. směny, denní/noční (6–18/18–6), krátký/dlouhý týden mzda: 150 – 160 Kč možnost záloh . příspěvek na dopravu - 2.000,-/měs.

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Sibřina

Zařazeno v oborech:

Strojírenství a průmysl
Dělník

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

150 - 160 Kč/hod.

Datum zadání:

10.1.2021
OK
/* Not affection functionality */