Operátor výroby Valašské Meziříčí 100Kč čistého/hod + ubytování

Nabídka práce na pozici Operátor výroby ve Valašském Meziříčí.

- hledáme manuálně zručné uchazeče na pozici Operátor výroby.

Náplň práce :

- kontrola kvality vyrobených dilů nebo montáž reproduktorů
- různé úkony dle potřeby výroby

Nabídka :

- průměrný plat 100Kč čistého/hod
- zaměstnání na hlavní pracovní poměr
- možnost práce přesčas - příplatek 25 - 50%
- stravenky 80Kč
- příspěvek na dopravu
- nástup možný ihned nebo dle dohody
- možnost zajištění ubytování

Požadavky :

- manuální zručnost

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Valašské Meziříčí

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Lékařské prohlídky, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Stravenky, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

11.6.2018