Operátor výroby v automotive - mzda až 22.000,-Kč/m. - Velká Bíteš

Nabídka již není aktuální

Hledáme pro našeho významného klienta působícího v oblasti Auto-motive šikovné pracovníky do výroby.

Pracovní doba:

12 hodinové (denní, noční) dle směnného kalendáře

MOŽNOST PRÁCE V SEDĚ

Náplň práce:

obsluha lisů
drobná manuální práce
kontrola kvality hotových výrobků
evidence vadných výrobků

Místo výkonu práce:

Velká Bíteš
dotovaná autobusová doprava do/ze zaměstnání(autobus jezdí po trase Třebíč <->Velká Bíteš, Bystřice nad Pernštejnem <->Velká Bíteš, Ivančice <->Velká Bíteš)

Nabízíme:

práci na hlavní pracovní poměr

základní mzda + příplatek za nepřetržitý provoz 94 Kč/hod
+ bonus za produktivutu až 35% hrubé mzdy
+ příspěvěk na dopravu 2080 Kč/měs.
+ docházkový bonus 2.000 Kč/měs.
+ příplatky dle zákoníku práce

29,5 dne dovolené
závodní stravování
dotovaný autobus
zázemí stabilní společnosti
prohlídku pracoviště

Požadujeme:

pečlivost, manuální zručnost
dobrý zrak nebo adekvátní pomůcky (brýle, čočky)
spolehlivost a chuť k práci
dochvilnost

+ zaslání životopisu (pokud nemáte, rádi ho s Vámi sepíšeme)

V případě, že Vás naše nabídka zaujala a máte vážný zájem o námi nabízené pracovní místo zašlete nám prosím svůj strukturovaný životopis prostřednictvím odpovědního formuláře viz. níže nebo volejte 602 213 668

TĚŠÍME SE NA SPOLUPRÁCI S VÁMI!

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Velká Bíteš

Typ smluvního vztahu:

Benefity:

Příspěvek na dopravu,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

od 15 tisíc

Datum zadání:

30.8.2018