Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Operátor výroby - Průmyslová zóna Krupka

Hledáme do výroby šikovné a spolehlivé operátory a operátorky. Praxe ve výrobě pro Vás bude výhodou, není však podmínkou. Rádi Vás vše naučíme.

Náplň práce:

Obsluha výrobní linky, výroba kabelů Osmihodinové nebo dvanáctihodinové směny

Požadujeme:

Spolehlivost Pečlivost Manuální zručnost Pozitivní přístup k práci
  • počet míst - 2

Nabízíme:

Práci na HPP Nástupní mzdu 17 700 Kč tím ale nekončíme! Dále pro Vás máme bonusové příplatky, stravenky v hodnotě 70,- Kč (8 hod) nebo 100,- Kč (12 hod) 4 týdny dovolené (po roce pracovního poměru až 5 týdnů) Směny 8 hod (6-14, 14-22, 22-6) nebo 12 hod (6-18, 18-6) Nástup možný IHNED

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Krupka

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

Strojírenství a průmysl
Dělník

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

17700 - 25000 Kč/měs.

Datum zadání:

15.6.2019