Operátor výroby - pouze 2 směny s ubytováním v bytě

Nabídka čeká na schválení

Personální agentura REAL JOB s.r.o. hledá vhodné uchazeče na pozici Operátor výroby / Montážní pracovník do Frenštátu pod Radhoštěm (cca 40km od Makova, 40km od Ostravy a 20km od Nového Jičína)

Nabizíme Vám zaměstnání na hlavní pracovní poměr s ubytováním.

Jedná se o práci pouze na 2 směny (ranní a odpolední) s ubytováním v bytě. Jde o jednoduchou práci bez nutnosti předchozí praxe.

Ubytování je v pokojích pro 1 nebo 2 osoby, společná je kuchyň a soc. zařizení. Všechny byty jsou po rekonstrukci a ve velice dobrém stavu.

Náplň práce :

    • jemná montáž kabelů (montáž, manipulace, balení, testování, navíjení)

Nabízíme :

  • plat 107kč na hodinu, stravenkový paušál
    stabilní a jisté zaměstnání a to na HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR
    • ubytování v bytě 4+1 (cca 10 minut pěšky od práce)
    • byt je plně vybaven
    • vyplatní termín 15. den v měsíci
    • nástup možný ihned nebo dle dohody

Požadujeme :

    • dobrý zrak (brýle nevadí)
    • dobrou pracovní morálku a ochotu pracovat přesčas
    • výpis ze zdravotní dokumentace pro vstupní lékařskou prohlídku

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Nový Jičín (Revoluční 543/48)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Lékařské prohlídky, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Stravenky, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

28.4.2019