Operátor výroby - Picker

Operátor výroby – Picker

Do prosperující společnosti hledáme nové kolegy a kolegyně na pozici PICKER! Vychystávání zboží ve skladu, praxe výhodou!

Náplň práce:

 - příjem a výdej zboží ve skladu

 - vychystávání objednávek podle dodacího listu (bez čtečky)

 - obsluha manipulační techniky

 - účast na inventurách

Nabízíme:

- práci na HPP

- zajímavé finanční ohodnocení!

- pracoviště Praha 10 – výborná dostupnost MHD

- nástup IHNED!

- motivační systém odměňování a hodnocení výkonu

- příspěvek na dovolenou, kulturu, zdraví a vzdělávání

- stravenky v hodnotě 80,- Kč/den, možnost využít jídelnu

- dovolená navíc (23 dní)

- zázemí prosperující společnosti, která působí na trhu již 25 let

Požadujeme:

 - praxe ve skladu výhodou

- fyzickou zdatnost a manuální zručnost

 - ochotu pracovat ve dvousměnném provozu (ranní, odpolední)

- v pátek kratší směna, volné víkendy

 - smysl pro pořádek

 - vysoké pracovní nasazení a časovou flexibilitu!

- čistý trestní rejstřík

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Stravenky, Dovolená navíc, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

10.9.2018