Operátor výroby, Olomouc, až 28.000,-, lehká manální práce, pro muže, KB.

Požadavky

Pracovitý, spolehlivý, zodpovědný, bez vyučení

Nabídka

PO -PÁ, 8 hodinové směny RANNÍ, ODPOLEDNÍ, NOČNÍ
bez víkendů
Nabízíme 22.000-28.000 podle výkonu vaší práce
zákonné příplatky
zaučíme
Pouze pro muže

Pracovní náplň

Navěšování výrobků na věšáky po skončení procesu stroje.
Obsluha stroje .
Výroba drátěných komponentů a nákupních košíků do supermarketů.

Poznámka

Máte zájem o tuhle práci? Neváhete, a zašlete mi životopis na olomouc@e-pragma.cz, nebo volejte na mé číslo

+420 730 894 711

Budu se na vaše odpovědi těšit.

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Olomouc (Tř. Kosmonautů 8)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

2.10.2018