Operátor výroby Modřice 24.000,-/měsíc - NÁSTUP.BONUS!

Hledáme pro našeho významného klienta působícího v oblasti Auto-motive šikovné pracovníky do výroby na výrobních strojů/lisu.

Pracovní doba:

    • 8 hodinové (ranní, odpolední, noční)

NÁSTUPNÍ BONUS V HODNOTĚ 10.000,- Kč

    • vyplaceno po zkušební době ve třech měsících

Náplň práce:

    • obsluha lisů
    • drobná manuální práce
    • kontrola kvality hotových výrobků
    • evidence vadných výrobků

Místo výkonu práce:

    • Brno - Modřice
  • autobusová doprava do zaměstnání ZDARMA ( autobus jezdí ze zastávky Dornych, Ústřední hřbitov či Modřice - smyčka)

Nabízíme:

  • BONUS ZA DOPORUČENÍ PRACOVNÍKA 5.000,-
  • NÁSTUPNÍ BONUS V HODNOTĚ 10.000,- Kč
  • práce na hlavní pracovní poměr, 25 dní dovolené
  • mzda 18.000,- Kč/měsíc + příplatky:
  • bonus za osobní přínos zaměstnance k dosažení firemních cílů výši 2.000,-Kč
  • výkonnostní BONUS 0- 15 % ze základní mzdy (až 3.000,- Kč/měsíc)
  • příplatek za noc 10% (až 800,- Kč/měsíc)
    • příplatek za svátek 100%
    • příplatek za přesčas 25% z průměrné mzdy
  • příspěvek na stravování- STRAVENKY ve výši 80,-
  • vstupní lékařská prohlídka hrazena zaměstnavatelem
  • pracovní obuv zajištěna
    • zázemí prosperující společnosti
    • vstřícnost a dlouhodobou spolupráci
    • MOŽNOST KARIÉRNÍHO RŮSTU
    • místo pracoviště Brno - Modřice
    • možnost výhodného mobilního tarifu

Požadujeme:

    • pečlivost, manuální zručnost
    • dobrý zrak nebo adekvátní pomůcky (brýle, čočky)
    • spolehlivost a chuť k práci
    • dochvilnost

V případě, že Vás naše nabídka zaujala a máte vážný zájem o námi nabízené pracovní místo zašlete nám prosím svůj strukturovaný životopis prostřednictvím odpovědního formuláře viz. níže nebo volejte 602 213 668

BUDEME VÁS KONTAKTOVAT OHLEDNĚ OSOBNÍHO SETKÁNÍ!

TĚŠÍME SE NA SPOLUPRÁCI S VÁMI!

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Brno (Modřice)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Lékařské prohlídky, Příspěvek na dopravu, Stravenky, Dovolená navíc, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

11.9.2018